הסיפור של סאנדו

הצטרפו אלינו למסע בעולם המרתק של קהילות חקלאיות בישראל

מה זה סאנדו?

סאנדו היא חברת בת של ארגון השומר החדש ששמה לעצמה למטרה לטפח את הקשר בין החקלאים לחברה בישראל. בעזרת סאנדו יכול כל אדם בישראל להתחבר לאדמה ולהשתתף בחוויה חקלאית מגוונת.

לבד או עם קבוצה, עם בן/בת הזוג או עם כל המשפחה, עם החבר'ה מהמילואים או עם החבר'ה מהמשרד, כולם מוזמנים למצוא את הפעילות החקלאית המתאימה להם ו- "ללכלך קצת את הידיים".

אתם המוכנים להשקיע מזמנכם וממרצכם בעבודה חקלאית תזכו בתמורה באירוח לבבי אצל אלפי חקלאים בארץ הממתינים לבואכם עם כובע וחיוך ומחויבים לסייע לכם ביצירת חוויה מיוחדת במינה.

איך הכל התחיל?

ארגון השומר החדש הוקם בשנת 2007 במטרה לשנות את פני החקלאות בישראל. לאורך שנות קיומו הפעיל הארגון עשרות אלפי מתנדבים במסגרות שונות כאשר רובן של הפעילויות עסקו בהתנדבות ישירה בעבודה חקלאית במשקים ברחבי הארץ. בפעילויות אלה סייעו המתנדבים למאות חקלאים ברחבי הארץ בעבודות חיוניות ובתמורה זכו בחוויה מיוחדת במינה.

לאור ההצלחה הכבירה של פעילות זו, ומתוך רצון להגדיל בצורה משמעותית את היקף ההתנדבות החקלאית בישראל, הוחלט בארגון על הקמתה של סאנדו, פלטפורמה אינטרנטית קלה להפעלה המאפשרת לכל חקלאי בישראל לפתוח את משקו למתנדבים ומאפשרת לכל אחד ליהנות מחוויית ההתנדבות החקלאית.

למה סאנדו?

סאנדו היא פלטפורמת לחוויות חקלאיות הגדולה בישראל ושותפים בה מאות משקים חקלאים ברחבי הארץ. בעזרת סאנדו יכול כל אחד למצוא את סוג הפעילות החקלאית המתאימה לו ולדעת שבעבודתו הוא מייצר ערך אמיתי.

שותפות בהתנדבות משמעותית

התנסות בעבודה חקלאית מגוונת

הכרת הארץ לאורכה ולרוחבה

גיבוש קבוצתי ופעילויות חברתיות

סיוע לחקלאים בסביבה הקרובה

אתגרים חדשים והגשמה עצמית

ערבי לינה בשטח

(בפעיליות הרלוונטיות)

חיבור למעגלים חברתיים חדשים

״יציאה מהמשרד״ והתחברות לאדמה

הורידו את סאנדו והתחברו גם אתם לקהילה החברתית חקלאית של ישראל!